top
o nas
zakład
biuro
referencje
o nas
Tradycja trzech pokoleń kamieniarzy, nowoczesna technologia i nienaganna kultura biznesu. Witamy w firmie GRANMAR.net
 
 
Zakład kamieniarski w Borowej Górze istnieje od 1973 roku. Jesteśmy w branży już 40 lat. Niezliczona ilość inwestycji budowlanych, w których braliśmy udział, i zadowolenie kontrahentów to dla nas powód do dumy. Na przestrzeni lat zmieniały się estetyczne upodobania i technologiczne możliwości. Ludziom, którzy podobnie jak my odkryli pasję do kamienia, zawdzięczamy sukces i uznanie. Rozumiemy ich potrzeby i spełniamy oczekiwania. Urzeczywistnianie marzeń o pięknych wnętrzach i wyjątkowych przestrzeniach jest dla nas największym wyróżnieniem, dlatego nieustannie poszukujemy coraz lepszych rozwiązań, nowych możliwości i kierunków rozwoju. Kamień jest materiałem wyjątkowym. Wizualnie piękny, funkcjonalnie doskonały rozpala emocje i twórczy entuzjazm. Naszych klientów i współpracowników inspirujemy do podejmowania śmiałych wyzwań. Zawsze chętnie dzielimy się wiedzą, dzięki czemu GRANMAR.net jest przyjaznym miejscem spotkań i wymiany doświadczeń.
 
 
Sprzedaż i obróbka kamienia to nasza specjalność. Niezliczona ilość inwestycji budowlanych, które były naszym udziałem to dla nas powód do dumy. Jednak najwiekszą satysfakcję daje pomoc klientom w realizowaniu ich marzeń o pięknych wnętrzach i przestrzeni wokół.

Kamieniarstwo budowlane to to, co robimy najlepiej. Parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny ścian, schody, kominki, elewacje - wszystko, czego dusza zapragnie. W pakiecie świetna logistyka i wsparcie techniczne, abyś sprawnie i bez przeszkód mógł zrealizować własny projekt. Do dzieła!