Blaty łazienkowe

Nie jest żadną tajemnicą, że ostatnimi czasy kamień jest stosowany w bardzo dużej liczbie domów oraz mieszkań. Sprawdza się on idealnie nie tylko we wnętrzach nowoczesnych, ale również w pomieszczeniach utrzymanych w stylu klasycznym. Na uwagę zasługują w tym miejscu blaty łazienkowe, które mogą być wykonane z materiału, takiego jak chociażby granit, marmur czy też konglomerat marmurowy. Znakomite właściwości techniczne oraz doskonały design materiałów powoduje, że kamień sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Granit w łazience

Oferowane przez nas blaty łazienkowe mogą być wykonane na przykład z granitu. Materiał ten jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, co powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Granit odznacza się przede wszystkim odpornością na ścieranie oraz niewrażliwością na działanie czynników zewnętrznych. Powoduje to, że może być użytkowany przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Jego gładka struktura sprawia, że może być w łatwy sposób czyszczony przy zastosowaniu tradycyjnych i ogólnodostępnych środków chemicznych.

Oprócz tego rosnącą popularnością w łazienkach cieszy się również marmur, który charakteryzuje się nienasiąkliwością. Z tego właśnie powodu może być z powodzeniem stosowany wszędzie tam, gdzie występuje podwyższony poziom wilgoci (w łazienkach oraz kuchniach). W zależności od wybranej odmiany marmuru, kamień ten charakteryzuje się twardością na poziomie 6 lub 7 w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że materiał jest we właściwy sposób zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim zorientowanie na indywidualne potrzeby konsumentów, najwyższa jakość materiałów oraz szybka realizacja zamówień.