Konglomerat kwarcowy TechniStone

Technistone to czeska firma produkująca konglomeraty kwarcowe. Od parunastu lat jest wiodącym producentem płyt kwarcowych stosowanych na blaty kuchenne nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Najnowsza linia produkcyjna firmy Breton, szeroka gama kolorystyczna, różnorodność wykończenia powierzchni płyt, regularna aktualizacja proponowanych wzorów oraz częste nowinki podążające za najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz to to, co wyróżnia firmę Technistone.

Konglomeraty kwarcowe Technistone są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, dlatego stanowią idealny wybór na blaty kuchenne, łazienkowe, laboratoryjne czy powierzchnie robocze. Są również odporne na plamy, zabrudzenia i działanie wilgoci, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości. Ponadto konglomerat kwarcowy Technistone jest odporny na działanie niektórych chemikaliów, co dodatkowo zwiększa jego użyteczność w kuchniach i łazienkach.

Płyty Technistone posiadają certyfikaty zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami i są dopuszczalne do kontaktu z żywnością.